Peršokti prie turinio

Welcome to Invision Power Board
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Šaukykla Open the Shoutbox in a popup

@  MEQ : (11 December 2017 - 04:08 PM) kaip ir as :)
@  MEQ : (11 December 2017 - 04:08 PM) Jis leavino nx
@  Caras : (09 December 2017 - 03:51 PM) Slyva buvo nušalintas
@  Dovis_Netas : (08 December 2017 - 10:58 PM) O tai ką slyva paliko savo pareigas???
@  Justixas. : (29 November 2017 - 02:04 PM) Kaip visada neaktyvūs xd
@  Justixas. : (28 November 2017 - 02:41 PM) Ką jūs?:D
@  MEQ : (28 November 2017 - 08:11 AM) nenuostaba :)
@  CipotaSlyvaTDS : (27 November 2017 - 04:09 PM) jopapa
@  MEQ : (26 November 2017 - 05:26 PM) patc
@  CipotaSlyvaTDS : (25 November 2017 - 09:45 PM) duhs
@  CipotaSlyvaTDS : (25 November 2017 - 09:45 PM) lops
@  MEQ : (25 November 2017 - 12:21 PM) AIKIT PRABALSUOT
@  Justixas. : (23 November 2017 - 01:17 PM) Skp: facebook:justis50zaidzia (cia su fb sujungtas skp,del to toks:D)
@  Justixas. : (23 November 2017 - 01:17 PM) :D
@  Justixas. : (23 November 2017 - 01:17 PM) Me.
@  MEQ : (23 November 2017 - 12:51 PM) Krc kas norit geru foto uzsidet ant profilio? parašykit čia savo skype as pridėsiu o jus pasakysit kokiu butent norit :)
@  MEQ : (23 November 2017 - 12:36 PM) YO NIGAS
@  Jack_Mack : (22 November 2017 - 02:14 PM) Noriu pranešti, kad kol kas pasišalinu iš projekto, nes turiu truputį bėdų. Tai, nebebus Savaitės Drifterio evento, bent jau aš vesti nebegalėsiu. Kai susitvarkysiu problemas, sugrįšiu.
@  Justixas. : (21 November 2017 - 05:48 PM) O serveriuose tik del veiklos esu.
@  Justixas. : (21 November 2017 - 05:48 PM) Ir Priž nepateksiu.

Nuotrauka

Prižiūrėtojo šablonas

Temoje atsakymų: 8

CipotaSlyvaTDS

CipotaSlyvaTDS

Member

• Moderatorius
  • 22 Pranešimai:

ATRANKA Į PRIŽIŪRĖTOJĄ !!

Tavo žaidimo nick -

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas -

Kiek tau metų -

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas -

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai)

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje -

Tavo skype - 

• Caras ir Boy_Domass tai mėgsta

Jack_Mack

Jack_Mack

Newbie

• Narys
  • 3 Pranešimai:

Tavo žaidimo nick - Jack_Mack

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas - Na iš tikrųjų šiame serveryje esu senbuvis, esu susipažinęs su visomis šio serverio taisyklėmis ir bent jau minimaliai būtiniausias taisykles tikrai žinau. Noriu prižiūrėti šį serverį nuo įvairiausių kenkėjų, kurie bando pakenkti šiam serveriui. Noriu kaip nors prisidėti prie šio serverio, o tai yra puikus šansas man sužibėti ir įrodyti ko aš esu vertas turėdamas šias pareigas. Manau, kad puikiai sutariu su serverio žaidėjais, stengiuosi su jais nesipykti, o atvirkščiai, noriu jiems kaip tik padėti. Šioje srityje turiu tikrai pakankamai daug žinių ir noriu šias savo įgytas žinias panaudoti šiame serveryje. Manau, kad šios pareigos reikalauja nemažai ryžto, bei pastangų, kurių aš tikrai turiu, ir galėčiau puikiai tvarkytis su visomis kilusiomis problemomis. Noriu, kad serveris turėtų tikrai ištikimą žmogų, kuriuo galima pasitikėti visu šimtu procentų, kuris galėtų padėti žaidėjams kuriems iš ties reikalinga pagalba, o manau, kad tai iš ties esu būtent aš. Esu aktyvus šio serverio žaidėjas, stengiuosi dalyvauti įvairiuose serverio renginiuose (eventuose). Turiu tikrai nemažai laisvo laiko, kurį dažniausiai galiu skirti šiam projektui. Tiesa pasakius, senai norėjau šiame serveryje turėti kažką tokio, ko galbūt negali turėti kiti.. Gauti kokias nors pareigas, su kuriomis gali padėti plėsti serverio veiklą. Kai sužinojau, kad serverio Administracija rinks prižiūrėtoją, iš ties labai nustebau ir man tiesiog gimė naujos galimybės, automatiškai atsirado ir naujos idėjos, kurias kada nors norėčiau įgyvendinti šiame serveryje. Manau, kad pagal mano sugebėjimus ir visus kitus dalykus galėčiau užimti šias pareigas. Noriu neužsisėdėti vienoje vietoje, o ko nors siekti, įgauti žymiai daugiau patirties nei turiu dabar, kartu su visu serveriu noriu išgyventi ir geras, ir blogas akimirkas, kad jos man būtų įsimintiniausios kokios tik gali būti. Šiose pareigose noriu įrodyti daugiau, ko galbūt neįrodė ankstesnis serverio prižiūrėtojas. Šiose pareigose galėsiu žymiai daugiau pasižymėti savo aktyvumu, bendravimu, kadangi šios pareigos nėra vienkartinės kaip koks paprastas VIP narys, čia reikia priimti tikrai labai sunkius sprendimus ir viską daryti tikrai labai apgalvotai. Štai todėl, manau, kad aš puikiai tinku atlikti šias pareigas.

Kiek tau metų - Man yra 15 metų.

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas - Manau, kad aš ir dabar esu naudingas šiame serveryje, kadangi esu vos ne aktyviausias šio serverio Administratorius, rengiu įvairiausius eventus. Bet šiaip, būdamas Prižiūrėtojo pareigose galėsiu įnešti kokių nors naujesnių idėjų, pasiūlyti kažką naujo serverio patobulinimui. Galėčiau laisviau ką nors padaryti, kas naudinga visiems serverio žaidėjams, nereikėtų klausti Serverio Administracijos ar galiu daryti tą, ar galiu daryti aną. Na manau, supratot ką norėjau pasakyti. Manau žinoma dar labiau padidėtų mano aktyvumas serveryje.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) - Mano vardas yra Svajūnas, man yra 15 metų. Gyvenu Ukmergėje, mėgstu žaisti tinklinį, būti su draugais, ir šiaip kur nors pasibūt. Šiuo metu mokausi 9-toje klasėje, baigęs 10 klasių, žinoma šausiu į profkę. Mėgstu važinėtis su motoroleriu, žinoma kai būna šilti orai, kadangi tokie aparatai yra sezoniniai. Patinka krapštytis prie mašinų, jas remontuoti ir panašiai. Savo šeimoje esu vienturtis. Manau pradžios prisistatymo pakaks.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje - Manau, kad serveris traukia žaidėjus, nes turi savo išskirtines unikalias sistemas, pavyzdžiui, kaip duel, dm zona, gaudynės ir visi kiti eventai. Žinoma čia yra nepiktybiška serverio Administracija, tad su jais sutarti tikrai įmanoma. Patinka, kad šiame serveryje vakarais kartais būna vedamas Eteris, kuriame galima išlošti įvairių prizų. Manau štai dėl ko žaidėjai čia pasilieka.

Tavo skype - Donerxx mano skype turi. Kam reikės dar, į pm.

• Justixas. ir Caras tai mėgsta

Justixas.

Justixas.

Member

• Narys
  • 17 Pranešimai:
  • LocationRaseinių raj. Lietuva

Tavo žaidimo nick - Justixas.

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas - Esu patyręs tokioje srityje,daug kur buvau už kažką atsakingas. (Ir taip tiesiog kartais matau tokių situacijų,kai pradeda žaidėjai pyktis,ir stumti vienas ant kitų. Prisipažystu.. aš įsikišdavau. Nežinau kodėl. Ir adminų nebūdavo prisijungusių. Aš kadangi esu aktyvus,galiu pasirūpinti jais. Aš tikiu savimi,kad daug ko pasiekčiau serveryje. Žmonės būtu patenkinti manimi. Žinau kad esu turbūt per jaunas šioms pareigoms,bet kaikurie draugai sako,kad rimtai bendrauju. Ne kaip kiti 12-mečiai. Atleiskit kad mažai parašiau.. tiesiog nesugalvoju dabar nieko ką rašyt.. Tiek tikrai neparašysiu kaip Jack_Mack. Sekmės jam patekti. (Tuščia galva mano :D)

Kiek tau metų - 12m.

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas - Darysiu 3 eventus per dieną,padėčiau naujokams.. viską tai,kuom galima padaryti serverį įdomesniu žaidėjams.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) Esu labai draugiškas,mėgstu pajuokauti ir bendrauti su žmonėmis. Nenuvertinu kitų žaidėjų. Galiu būti griežtas pareigose. Daug sportuoju įvairių sporto šakų. Ilgai žaidžiu samp'ą.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje - Tikriausiai daug kas čia eina,nes kadangi yra mažai lietuviškų drift serverių. O čia va yra ir dar vienas iš geresnių. Pilna tų real-life.. daug kam atsibodę,kažką naujo nori žmonės. Arba taip ateina kas pabendraut,ramiai pasvilint padangas. Smagu :)

Tavo skype - Dauguma kas turit iš administracijos, bet vis dėlto: facebook:justis50zaidzia

Dovis_Netas

Dovis_Netas

Newbie

• Narys
  • 2 Pranešimai:

Tavo žaidimo nick -Dovis_Netas

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas -Esu aktyvus, draugiškas, kulturingas, tikrai nenuviliu, savo darba atlieku puikiai, esu motyvuotas bei kitus motivuoju kažko sėkti suaktivėti, tikrai patirtės sritise turiu gan nemažai, žiūriu į pareigas atsakingai,tikrai gerbentis kitus bei kitų darbą, pasiklausiu jei kažkas neaišku, išlaikau pareigas labai ilgai, padėčiau serverio valdžiai jei reikėtu, prižiurečiau serveri nuo čyteriu ar bugeriu (LAIKYKIT KARDANA ČYTERIAI :D) taip pat noriu rodyti pavizdį kitiems serverio žaidėjams.

Kiek tau metų -17 metų.

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas -Motivuosiu visus, bandysiu daryti kažko įdomaus serveryje, padėsiu ko tik paprašys, nepaliksiu žaidėju likimo valiai, prisipratinti naujokus prie serverio pasiūliti kur jiem driftinti geriausiai.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) Esu Dovydas. Man 17 metų. Mokausi 11 klasėje. Būsiu iš Šiaulių. Esu draugiškas , mėgstantis pajuokauti, motivuotas esu, gerbentis kitus. Nepalieku projekto be priežasties, esu kantrus.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje - Traukia žaidėjus kai drift serveryje galima kurti gaujas ir farus ar kažkas panašaus tokio nes kiek man draugai sako: ,,Būtu įdomu jei drift serveryje būtu galima pasidaryti gauja ir nuo mentu palakstyti, o tie mentai neleistu mum driftinti, o mes drifteriai vistiek bandtumem driftint.'' štai tokie buvo mano draugų pasiulimai.

Tavo skype - dovidas251

John_Mad

John_Mad

Newbie

• Narys
  • 1 Pranešimai:

Tavo žaidimo nick - John_Mad

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas - Nes Jau esu buves serverio Rinktinis Administratorius, esu susipažines su viskuom.

Kiek tau metų -12

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas - Padėsiu Administracijai, žiurėsiu nuo kenkėju ir daryčiau tvarką.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) Esu Lukas , mėgstu sportą , informatiką , važinėt motociklais. Esu Draugiškas su tais kurie su manim draugiški, patinka tvarka visur. Mėgstu būti atsakingas, puikiai atlikti savo darbą.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje - Vien dėl to ,kad šis serveris yra Drift Tipo, + Aktyviu administratorių yra, daug eventų.

Tavo skype - lukasbauzys
Atsiprašau, kad taip trumpai.

Gintaras

Gintaras

Newbie

• Narys
  • 3 Pranešimai:

Tavo žaidimo nick -Gintaras

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas -Esu šitam serverį pasiekes Savininko Pavaduotoją esu buvęs Priurėtojas, bet per savo klaidas praradau šias pareigas ir noriu viska pradėti nuo pradžiu.

Kiek tau metų -17

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas -Prižiurėsiu serverio žaidėjus, administratorius. Bausiu serverio čyterius,bugerius ir kitus kurie naudoja palengvinančias programas. Ieškosiu serverio bugu pasiulisiu serverio savininkui idėjas ir serverio pavaduotojui apgalvosim tas idėjas su žaidėjais ar jie irgi sutinka. Būsiu pavizdys serverio žaidėjams.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai)Kaip daugelis mane pažysta nicku Gintaras. Man 17 metų, Drift-Controllers.lt žaidžiu apie 2 metus. Tai pakolkas mano pastovus SA-MP serveris. Mano bendravimas nu daugelis galvodavo kad aš vaikas nes bendraudavau taip kaip vaikas puldavau ant žmoniu be reikalo keldavau konfliktus kur išviso jie buvo nereikšmingi bet dabar darau iš tai išvadas. Tai pradedu kitaip bendrauti su serverio žaidėjais ir matosi akivaizdžiai kad puikiai man tai sekasi. Laisvalaikiu užsiimu darbais lauke. Charakteris? mano charakterio yra vienas blogas bruožas greit supykstu bet greitai atsileidžiu. Daugiau kaip ir neturiu apie ką daugiau save papasakoti.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje -Manau kad serveri traukia žaidėjus tai: 1.Gera serverio valdžia kuri padeda žaidėjams kaip jiems reikia pagalbos ir nedaro nesąmoniu. 2.Serverio sistemos, eventai, nes šis serveris tikrai turi puikiu sistemu kur idomu jas naudoti ne viena ir ne du kartus + kaip dar Drift trasos atsinaujina per laiką. 3.Bendravimas tarp žaidėju ir serverio valdžios (administratoriu) jai visi žaidėjai patenkinti serverio valdžia nekelia konfliktu pastoviai su kekvienu žaidėju kuris tiesiog bando sulaukti visu dėmesio keldamas beviltiškus konfliktus, tai žaidėjai ateina čia ir žaidžia kad puikus serveris puikus kolektyvas. 

Tavo skype - ginteginte48

Boy_Domass

Boy_Domass

Newbie

• Narys
  • 8 Pranešimai:

ATRANKA Į PRIŽIŪRĖTOJĄ !!

Tavo žaidimo nick - Boy_Domas

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas - Aš turiu patirties ir manau kad esu naudingas prižiurėtojų komandai esu pasižymintis prižiūrėjimu palaikau tvarką ir neleidžiu nesilaikyti taisyklių ir džiuginu žaidėjus eventais/konkursais/pralinksminimais ir esu tinkamas tokiom pareigom.

Kiek tau metų - 16

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas - Būsiu atsakigas serverio ir padėsiu visiems kaip tik galėsiu ir darysiu event/konkursus/linksymbes ir palaikysiu turiningumą.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) Esu normalus žmogus. Žinoma aktyvus bei turiningas. Gyvenu Kaune mano hobis yra driftinti ir stuntinti. Tai yra daryti gražius posūkius ir ore daryti visokius triukus su motociklų.Mėgstu prižiūrėti tvarką.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje - Labiausiai serveris traukia tai jog yra daug mini-game yra trasos /drift ir /race galima visur išmokti vairuoti bei taip sakant driftinti.

Tavo skype - Domelis 19

Sausainiukas

Sausainiukas

Newbie

• Narys
  • 5 Pranešimai:
  • LocationVokietija

Tavo žaidimo nick - Sausainiukas

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas - Nes budamas dar LT-Drifters daug geros reputacijos turejau budamas Priziuretoju

Kiek tau metų - 18

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas - Priziuresiu serveri kartu su adminais/zaidejais

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) Esu draugiskas, bendraujantis zmogus. Be reikalo ant zmoniu neuzsisoku. Per grieztas neesu, dazniausiai pakalbu su zmogum pries dedamas bausmes. Tuopaciu dar esu paslaugus, padedu kai labai reikia.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje - Labiausiai truksta tvarkos tarp zaideju, ta prasme daznai buna jie susipyksta ir kartais mazai kas del to yra daroma (kiek as pastebejau)

Tavo skype - mkvilnius 

aleX

aleX

Newbie

• Narys
  • 3 Pranešimai:

Tavo žaidimo nick -aleX

Kodėl turėtume tau suteikti prižiūrėtojo pareigas - Esu aktyvus, bendraujantis, mėgstantis tvarką, laikantis taisyklių, Šitam serveryje žaidžiu jau gan ilgą laiką, kai dar buvo kitas pavadinimas.

Kiek tau metų -16

Kuo būsi naudingas gavęs (-us) šias pareigas -Taigi, darysiu eventus, bausmes dėsiu, kai jau reikės, be reikalo bausmių neskiriu, motyvuosiu žaidėjus laikytis serverio taisyklių, taip pat ir pasiekti išmokyti kultūringai bendrauti, kaip ir reikia.

Aprašymas apie save - (vidutiniškai 5 sakiniai) Mano vardas Aleksas esu iš Kuršėnų miesto, mėgstantis bendrauti, draugiškas. Nesiveliu į bereikšmius ginčus, išprovokuoti mane blogams tikslams yra labai sunkiai. Esu, kaip ir nelabai griežtas, bet tų kurie nesilaiko taisyklių aš nemėgstu. Manau, kad esu gero būdo žmogus.

Kaip manai, kas labiausiai traukia serverio žaidėjus būti šiame serveryje -Manau, kad šis serveris traukia žaidėjus tuom, kad šis serveris turi labai gerų sistemų kurie neturi kiti. Džiaugiuosi serverio adminstratoriais, kurie yra mandagus.

Tavo skype - aleksas.daujotas3

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0