Peršokti prie turinio

Welcome to Invision Power Board
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Šaukykla Open the Shoutbox in a popup

@  Scripting_Game : (08 January 2018 - 06:52 PM) Labas kodėl man neina užsiregistruoti serveryje meta ir meta registracijos langa kai įvedu slaptažodį? :D
@  Malboro_Kanapes : (01 January 2018 - 02:06 AM) sw
@  Ausrine xxx : (27 December 2017 - 08:37 PM) labas
@  MEQ : (11 December 2017 - 04:08 PM) kaip ir as :)
@  MEQ : (11 December 2017 - 04:08 PM) Jis leavino nx
@  Caras : (09 December 2017 - 03:51 PM) Slyva buvo nušalintas
@  Dovis_Netas : (08 December 2017 - 10:58 PM) O tai ką slyva paliko savo pareigas???
@  Justixas. : (29 November 2017 - 02:04 PM) Kaip visada neaktyvūs xd
@  Justixas. : (28 November 2017 - 02:41 PM) Ką jūs?:D
@  MEQ : (28 November 2017 - 08:11 AM) nenuostaba :)
@  CipotaSlyvaTDS : (27 November 2017 - 04:09 PM) jopapa
@  MEQ : (26 November 2017 - 05:26 PM) patc
@  CipotaSlyvaTDS : (25 November 2017 - 09:45 PM) duhs
@  CipotaSlyvaTDS : (25 November 2017 - 09:45 PM) lops
@  MEQ : (25 November 2017 - 12:21 PM) AIKIT PRABALSUOT
@  Justixas. : (23 November 2017 - 01:17 PM) Skp: facebook:justis50zaidzia (cia su fb sujungtas skp,del to toks:D)
@  Justixas. : (23 November 2017 - 01:17 PM) :D
@  Justixas. : (23 November 2017 - 01:17 PM) Me.
@  MEQ : (23 November 2017 - 12:51 PM) Krc kas norit geru foto uzsidet ant profilio? parašykit čia savo skype as pridėsiu o jus pasakysit kokiu butent norit :)
@  MEQ : (23 November 2017 - 12:36 PM) YO NIGAS

Nuotrauka

Anketa į Administratoriaus pareigas

Temoje nėra atsakymų

Jack_Mack

Jack_Mack

Newbie

• Narys
  • 3 Pranešimai:

1. Tavo žaidimo nickŽaidime esu Jack_Mack

2. Kodėl turėtume tau skirti šias pareigas - Nes ištikrųjų esu labai atsakingas, suprantu kas yra kas. Puikiai išmanau savo pareigas, ką daryti galiu ir ko negaliu. Puikiai moku bendrauti su žmonėmis, bei žinoma turiu gerą humoro jausmą. Visada padarau savo darbus iki galo, vieno darbo nepabaigęs nebėgu iš kart prie kito, manau, kad tai yra taip pat pliusas man. Grįštant prie serverio, žinoma norėčiau rengti įvairiausius eventus, kad kitiems serverio žaidėjams būtų malonu čia žaisti, tiksliau būtų ką veikti, jie galėtų varžytis kuris geresnis tarkim tiek Drifto srityje tiek šaudymo srityje, ir už tai žinoma kaip ir visur būtų atsilyginama prizu. Neesu tas žmogus kuris kitaip sakant "nardo" kitiems dėl įvairiausių dalykų, kaip serverio pareigų ar panašiai, nebandau kaip nors pataikauti, kad oj koks aš esu geras ir panašiai, nes visi mes turime savų pliusų, bei minusų.

3. Ar esi užėmęs kada nors pareigas kituose serveriuose - Taip, ne vieną kartą esu buvęs Administratoriumi, Vip nariu, bei komandos dalimi. Tad patirties turiu nemažai.

4. Kiek laiko žaidi SA:MP - Šį žaidimą jau žaidžiu apie 4-5 metus.

5. Kiek tau metų - Šiuo metu yra 15 metų.

6. Ar esi komunikabilus (bendraujantis) asmuo - Taip žinoma esu bendraujantis žmogus, bei labai draugiškas ir linksmas. Visada padedu kitiems jai jiems reikia pagalbos, niekada jų nepalieku bėdoje.

7. Trumpas aprašymas apie save - Esu Svajūnas, man yra 15 metų, gyvenu Ukmergėje. Esu draugiškas, bei bendraujantis žmogus. Mėgstu siekti savo užsibrėžtų tikslų nuo kurių greitai rankų tikrai nenuleidžiu. Savo šeimoje esu vienturtis, tad manau man labai pasisekė, nereikia taip smarkiai su kuo nors rietis išskyrus mama. Neperseniausiai esu išsilaikęs AM kategorijos teises (Motorolerio 49cc.) Labai džiaugiuosi iš ties, kad viskas pavyko taip kaip aš norėjau. Nes iš ties labai stengiausi ir galų gale išlaikiau. Manau šių kelių eilučių užteks suprasti koks aš esu.

• Caras tai mėgsta

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0